Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Haberler » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Pi Günü Kutlaması
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Pi Günü Kutlaması  Yazdır
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu, Ulubatlı Hasan İlkokulu ve Ulubatlı Hasan Ortaokulu, 14 Mart Pi Günü’nü düzenlenen etkinliklerle kutladı.
Ünlü matematik sabiti Pi sayısı anısına özel kabul edilen ve her yıl 14 Mart'ta kutlanan Pi Günü bu yıl Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu, Ulubatlı Hasan İlkokulu ve Ulubatlı Hasan Ortaokulu 7B ve 7D sınıfı öğrencileri ile birlikte kutlandı. Programa Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Mine Yücedağ, Ar-Ge Komisyonu’nda görev alan Kadın Kent Gönüllüleri, Ulubatlı Hasan İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Hanifi Bilişik, öğretmenler, 7B- 7D sınıfı öğrencileri ve veliler katıldı.
7B sınıfı ve 7D sınıfı öğrencileri Pi günü etkinlikleri kapsamında Pi sayısı ile ilgili şiirleri, eski uygarlıklara dayanan araştırmaları konferans salonunda yapılan programda konuklar ile paylaştı. Matematiği sevdiren Pi günü etkinlikleri kapsamında Okul Müdürü Hanifi Bilişik “Okulumuza katkılarından dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na teşekkür ederiz” dedi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu gönüllüleri yardımlaşmanın bir örneğini daha etkinlikte yaşattı. Kadın Kent Gönüllülerimiz, Pi sayısı şekilli kurabiyeler ve pasta yaparak öğrencilere ikram etti.
Program, pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.