Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Haberler » Gönüllülerimiz İle Gücümüze Güç Katıyoruz
Gönüllülerimiz İle Gücümüze Güç Katıyoruz  Yazdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı her yıl düzenlediği eğitim seminerleri ile Kadın Kent Gönüllülerini bilinçlendiriyor.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı aktif Kadın Kent Gönüllülerine ve Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerine düzenlenen gönüllülük eğitimi seminerini Türkiye’nin Gönüllülük Öğretmeni İnal Aydınoğlu verdi. Aydınoğlu, ”Hayatımda aldığım en isabetli karar; yaşamımı gönüllülüğe, yazmaya ve eğitmenliğe adamak oldu’’ diyerek gönüllülük kavramına verdiği önem ve değeri Kadın Kent Gönüllüleri ile paylaştı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Gönül Elleri Çarşısı Kadın Kent Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı, programda yaptığı konuşmada ‘’Son 10 yıldır Tuzla’ya kattığınız değer, verdiğiniz emek dokunduğumuz her kalp ve ulaştığımız her ev için siz değerli gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyorum. Tuzla’da çok kapı çaldık, çok gönüller kazandık. Maddi ve manevi çok fazla şey yapmaya çalıştık. Bu yolda yürürken biz sadece yolu açtık, işlerinizi kolaylaştırmaya çalıştık. Sizlerin sayesinde bu yolda yürürken hiç yalnız kalmadık. Tuzlalı kadınlara bizleri bu yolda yalnız bırakmadıkları için minnettarım. Gönüllü sayımız hiç azalmadan arttı. Doğru yolda yürüdüğümüzü biliyorduk çünkü bizler hep iyilik adı altında başkalarına dokunmak için bir araya geldik. Başka hiç çıkar ve kar gözetmeden halisane niyetlerle yaptık. Bu bakımdan yolumuz hep açık oldu. Sizlerle beraber yürümekten hep onur ve mutluluk duydum. Biz mutluluğu başkasının gözünde aradık. Başkaları ile birlikte mutlu olmak için çabaladık. Sadece kendi ailemizdeki mutluluk değil, başka gözlerdeki başka gönüllülerdeki mutluluğa da ulaşmaya çalıştık. Gerçek mutluluğun insanlara yardım etmekte olduğunu anladık ve bu uğurda emek verdik. Yıllık eğitimlerimizle yolumuza ışık tutacak eğitimlerimiz ile profesyonelleşerek bu hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerle gücümüze güç katıyoruz. İyi ki varsınız’’ dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Türkiye’nin Gönüllülük Öğretmeni İnal Aydınoğlu’na gönüllü olarak verdiği eğitim semineri için teşekkür ederek çiçek ve el sanatları atölyesinde el emeği ürünlerinden hazırlanan ürünleri hediye etti.

Türkiye’nin Gönüllülük Öğretmeni İnal Aydınoğlu, seminer sonrasında kitaplarını satışa sundu. Aydınoğlu, satıştan elde edilen miktarı Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na bağışladı. 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.