Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Haberler » Ayın Gönüllülerine Teşekkür
Ayın Gönüllülerine Teşekkür  Yazdır

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda yaptıkları çalışmalarla Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gösterdikleri performans ile seçilen Kadın Kent Gönüllüleri’ne çiçek takdim ederek teşekkür etti.  
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı konuşmasında, “Gönül Elleri Çarşımızın hizmet ve faaliyetlerine gönül veren tüm Kadın Kent Gönüllüleri’ne teşekkür ederim. Sizlerin yanında bizlere her zaman desteğini sunan Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederim. Sizlerin emek ve gayretleriyle 10 yıldır Gönül Elleri Çarşısı hizmet vermektedir. Yaz kış, yağmur çamur demeden nerede ihtiyaç sahibi var ise hep orada oldunuz. İyi ki varsınız. Ve iyi ki sizinle birlikteyiz. Kattığınız değerler için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.;
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı '' Biz Gönül Elleri Çarşısı'nı kurarken kadının gözüne, kadının nezaketine ve kadının letafetine ihtiyaç duyduk. Bugün ulaştığımız toplam gönüllü sayımız 4.274’tür.Sizlerin desteğiyle ulaştığımız ihtiyaç sahibi aile sayımız 23.830’dur.Çalınmadık kapı bırakmadık. Her eve girdik, her evde gönüller inşa ettik. Gittiğim her platformda, ev ziyaretlerinde, dernek ziyaretlerinde siz değerli gönüllülerimizden her zaman bahsediyorum. Birlikte güzel projelere imza attık. Buradan olan ve olmayan  Tuzlamız için zaman ve emek harcayan tüm gönüllülerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Sevim Sarıoğlu, Remziye Dayal, Nurcan Abuşka, Sevim Polat, Huri Akbulut, İnci Şaşmaz mart ayının gönüllüleri olarak seçilirken, Sema Tevetoğlu, Sezen Aksu, Yıldız Kaya ve Nuran Temel Temmuz ayı gönüllüleri seçildi.
Ağustos ayında ise Manolya Yücedağ, Sema Kardaş, Meryem Akbulut, Fatma Şen ve Emine Çavuş, Ekim ayında ise Nevreste Bulut, Fatma Lafçı, Esra Süzer, Nergis Ünal, Nergis Koç, Hamiden Öden ayın gönüllüleri seçilerek çiçeklerini Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile eşi Dr. Fatma Yazıcı'nın elinden aldı.
Yaz dönemi boyunca Sosyal İnceleme Komisyonu olarak çalışmalarına devam eden Dilber Kökbalık, Emine Yıldız, Birsen Kumral, Arzu Karahacıoğlu, İlknur Güldür, Suna Özbaş, Fatma Özenç, Fatma Arslan, Aysel Aydın, Esra Dugan, Gülten Canpolat, Elmas Cebeci ve Hamiyet Cansever'e Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile eşi Dr. Fatma Yazıcı teşekkür ederek, çalışmalarda başarılar diledi. Program birlikte pasta kesimi ile sona erdi.   
 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.