Gönül Elleri Çarşısı - Ziyaretçi Defteri

Yorumlarınızı Bekliyoruz
Yorumlarınız

24. yorumdan 24. yoruma kadar görüntüleniyor. (Toplam yorum sayısı: 24)

İsim:
elif kocasalli
Yorumlar:
'gönlünüzü ' koyduğunuz bu çalışma için 'ellerinizden' öperim..
20 12 2011 - 11:38
İsim:
Murat KOCAŞALLI
Yorumlar:
Merhaba ”Gönlübüyük” dostlar... ”Merhamet etmeyene merhamet edilmez” hadisine ilkesel olarak en yakışan şekildeki bu hayır hareketi, ülkemizde ”Devlet ana” nın yetişemediği noktalardaki büyük bir eksiği tamamlamaktadır. Bir Gönülelleri gönüllüsünün eşi olarak şahid olduğum bir çok olayda gordüğüm, organizasyonunuzun çok güçlü yapıda olduğu ve bu gücüde gönüllülerin gerçekten ”Gönüllerini” bu işe koydukları, yönetim kademesinin de gönüllülerin bu fedakarlıkları yaparken gereken tüm ihtiyaclarını mümkün olan en üst perdeden karşılamak için özveriyle destek olduklarıdır.Bu vesileyle en alt kademeden, en üst birime tüm bu özverili çabanızdan dolay kalb-i teşekkürlerimi sunar, mükafatının da Yüce Allah'tan misliyle alacağınıza inandığımı belirtir, yüce görevinizde başarılar dilerim...Murat KOCAŞALLI
20 12 2011 - 10:14
İsim:
Burcu Erecek
Yorumlar:
Merhabalar...Gönül elleri çarşıyla tanışmam arkadaşım vasıtasıyla oldu, bir kere ziyaret ve tanışma amaçlı olmuştu fakat kimsenin birkere gitmekle yetinebileceğini düşünmüyorum :) çünkü birkere daha birkere daha derken sürekli gitmeye başlıyor insan. Güzel ve işe yarar şeyler yapmanın verdiği huzur ve rahatlık insanı buraya farkında olmadan bağlıyor. Çalışanların güler yüzü, sıcak karşılamaları, titiz ve disiplinli çalışmaları ve tabiki diğer gönüllülerin içten tavırları Gönül Elleri Çarşısını vazgeçilmez kılıyor. :)
13 12 2011 - 05:25
İsim:
Yüksel Özkütükçü
Yorumlar:
Sevgili Dost;
Bu sabah kuş sesleriyle uyandım. Ne güzel değil mi?Hayır,güzel değil!Açık penceremden ok gibi dalıp yastığıma saplanan karga sesleriydi.Kuş sesleri dediğimde aklına asla karganın gelmediğini biliyorum.Bu, karganın bir kuş türü olduğunu bilmeyişinden değil,karganın türünün en önemli özelliği olan güzel bir ötüşten mahrum oluşundan elbette.Yüzümü yıkarken,acaba diyordum;acaba türümüzün en önemli özelliklerini taşıyor muyuz?Hareketlerimiz ve sözlerimiz nerelere saplanıyor? Acaba "insan" denince hatırlanmıyor muyuz?-A.ALİ URAL(Posta kutusundaki mızıka)
Ne güzel söylemiş yazar..Yardım etme, birbirini anlayabilme türümüzün en güzel özellikleri ve bu güzel özellikleri pekiştirip uygulayabilmemizi sağlayan bu dernekteki kocaman kocaman gönülleri olan herkese çok teşekkür ederim...
07 12 2011 - 02:06
İsim:
Emine okutucu
Yorumlar:
herkese merhaba. ben, tuzla belediyesi gönüelleri çarşısı kurulduğundan bu yana gönüllü olarak çalışmaktayım.yönetim kurulu üyesi ve sosyal inceleme komisyonu sorumlusu olarak görev yapmaktayım.öncelikle belediye başkanımıza,değerli eşine,emine karadağ'a:)) yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarıma ve bilhassa benimle birlikte sosyal incelemede yağmur çamur kar,kış demeden yüreğini,gönlünü bu işe koymuş bütün komisyon arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.gönülelleri çarşısı kent gönüllüsü olarak ve özellikle ekip apkadaşlarımla birlikte çalışmaktan çok mutluyum.bizim yaptığımız bir ekip çalışması,burada sen,ben yok biz varız,bütün gönüllü arkadaşlarımımızın gönlüne yüreğine sağlık.gönülelleri çarşısı benim ikinci adresim oldu adeta,bir gün gitmezsem inanın özlüyor,kendimde bir eksiklik hissediyorum.özellikle sosyal incelemeye çıktığım günlerde büyük bir gönül huzuruyla eve dönüyorum,ve gece başımı yastığa koyduğumda bir nebzede olsa şhtiyaç sahiplerine yardım konusunda aracı olabildiğim için huzurla gözlerimikapatıyorum.
gönülellerini bilmek için,gönülellerini yaşamak lazım.dilerim,vakti olan tüm bayan arkadaşlarımız bu duyguyu bu huzuru yaşama fırsatı bulur.tuzla belediyesi gönüelleri çarşısı ailesinin bir bireyiolduğum için kendimi çok şanslı buluyorum,iyiki tuzlalıyım.
21 11 2011 - 02:41
İsim:
hatice yılmaz
Yorumlar:
Ben hatice yılmaz.Gönül elleri çarşısi kadın kent gönüllüsü olarak madur inceleme komisyonunda gönüllü olarak çalışıyorum.Bir yıldır bu ailenin içindeyim.Aile dedim çünkü hepimiz orada tam bir aile olduk.Yaptığımız iş tuzla çevresinde ne kadar ihtiyaç sahibi varsa onlara tuzla belediesi adına onlara yardımcı olmaktır.Umarım bunuda gerçekten ihtiyacı olan insanlara yapmışızdır.Eğer bir insanımızdanALLAH razı olsun diye bir duada almışsak ne mutlu bize.Orda olmaktan ordaki insanları tanımaktan dolayı çok mutluyum.Eğer sizde bir dua almak istiyorsanız gönü elleri çarşında buluşalım.
14 11 2011 - 10:34
İsim:
selahattin sarı
Yorumlar:
ülkemizde yardıma muhtaç insanlarımızın her zaman yanlarında olmalıyız onlara elimizden geldiği yardımları esirgememeliz bu yardımların düzenli bir şekilde organize edilip dagıtılmasınsa gönül ellerinin de ne kadar faydalı olduğu ortaya cıkıyor emeği gecen herkeze teşekkürler allah herkesin yardımlarını kabul etsin
31 07 2011 - 12:57
İsim:
Gönül Elleri Çarşısı
Yorumlar:
Sayın Recep Ali ÖZÇELİK
Bizler Gönül Elleri Çarşısı Kadın Kent Gönüllüleri olarak destekleriniz ve İyi dileklerinize canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Sizin gibi duyarlı vatandaşlarımızdan bağış ve ihtiyaç sahibi ailelerin 'Tuzla Belediyesi Beyaz Masa'ya yönlendirilmesi konusunda yardımlarını bekliyoruz.

Dualarınıza 'amin' diyor saygılar sunuyoruz.
17 06 2011 - 08:45
İsim:
Recep Ali ÖZÇELİK
Yorumlar:
Merhabalar...
Çarşımızı gezdim bilgi sahibi oldum. Teşekkürlerimi sunarken, yapmış olduğunuz hizmet ve gayretlerin sıradan olmadığını, çok ulvi değerler taşıdığını söylemek istiyorum.
Tuzla özellikle bu konuda İstanbul belediyelerine örnek olmalı. İstanbuldaki iş akışı üretim ve tüketim noktasındaki dengesizlikler ve israflar bu noktada değerlendirilmelidir diyor ve tekrar teşekkürlerimi sunar, rabbimden kolaylıklar dilerim.
25 05 2011 - 02:06